Virtuální sídlo firmy Plzeň

Sídlo společnosti je základní podmínkou pro její zapsání do obchodního rejstříku. Bez registrovaného sídla žádná společnost nemůže existovat. Virtuální sídlo společnosti je potom moderní opatření zajišťující podnikatelům trvalou korespondenční dostupnost na adrese, na které se ale podnikatel nemusí vůbec fyzicky nacházet. Pokud se např. provozovny společnosti často stěhují nebo podnikatel je často na cestách virtuální sídlo mu zajistí, že nemusí opakovaně podnikat veškeré administrativní úkony nutné ke změně sídla firmy v obchodním rejstříku.

Na trhu fungují odborné firmy poskytující výhodně virtuální sídlo pro společnosti, které to potřebují. Virtuální sídlo společnosti je trvale zapsáno v obchodním rejstříku a na veškerých firemních obchodních dokumentech jako jsou formuláře, objednávky, obchodní dopisy, faktury a vizitky jejích jednatelů a zároveň na webových stránkách společnosti.

Nemovitost, ve které je umístěno virtuální sídlo firmy Plzeň, je označena jménem firmy, je na ní umístěna poštovní schránka pro příjem pošty a je zde zajištěn servis informování podnikatele o došlé poště e-mailem.

Výše popsaný postup je výhodný a byl legalizován tzv. euronovelou občanského zákoníku z roku 2009. Firmy této možnosti využívají z důvodu řady výhod, které sídlo firmy ve velkém městě přináší.

Virtuální sídlo firmy je užitečné zejména pro podnikatele, kteří mají zájem o snížení nákladů za pronájem vlastní kanceláře, nechtějí si koupit nebo pronajmout vlastní kancelář, záleží jim na profesionální firemní image, kterou dobrá adresa dotváří, mají v plánu krátkodobý podnikatelský projekt nebo mají zájem o službu virtuální kanceláře.

Kontaktujte nás: [email protected]